Skip to content
Open mobile menu

Contacteaza-ne

Luni – Vineri : 10:00 – 18:00
Sambata : 10:00 – 16:00
Duminica : Inchis

Accesul in showroom este gratuit pentru toti vizitatorii. Pentru a va asigura ca aveti parte de cea mai buna experienta si consultanta de specialitate, va rugam sa completati o scurta fisa de programare la intrare sau online, aici.

Call Center

Elena-Popa-Departament-Comunicare-tel-0734.716.853mail-office@sudrezidential.ro_.jpg

Elena Popa

Call Center

0729.572.570 vanzari@sudrezidential.ro
Alexandra-Baicoianu-Expert-solutii-bancare-tel-0731.111.607-mail-alexandra@sudbroker.ro_.jpg

Alexandra Baicoianu

MANAGER GENERAL

0731.111.607 office@quantummodules.ro
012.jpg

Valentin Fleancu

MANAGER DEPARTAMENT DEZVOLTARE

0760.924.814 vanzari@quantummodules.ro
010.jpg

Marian Goleanu

MANAGER DE PROIECT

0724.888.478 marian@sudrezidential.ro
George-Julian-Senior-Manager-PartenerDepartament-Vanzari-tel-0731.308.398-mail-george@sudrezidential.ro_.jpg

George Julian

MANAGER DE PROIECT

0731.308.398 george@sudrezidential.ro
Valentina-Geanuneanu-Manager-departament-Comunicare-tel-0745.010.195-mail-comunicare@sudrezidential.ro_.jpg

Valentina Geanuneanu

MANAGER DEPARTAMENT COMUNICARE

0745.010.195 valentinag@sudrezidential.ro
Roxana-Dumitrescu-Senior-Manager-Partener-departament-financiar-Credit24-tel-0731.111.609-mail-roxana@sudbroker.ro_.jpg

Roxana Dumitrescu

MANAGER DEPARTAMENT nZEB

0731.111.609 roxana@sudbroker.ro
013.jpg

Daniel Cadere

Departament Contabilitate

0741.754.358 danielcadere@quantummodules.ro
Adrian-Gherman-Senior-Manager-Partener-Departament-Vanzari-tel-0726.138.984-mail-adrian.gherman@sudrezidential.ro_.jpg

Adrian Gherman

DEPARTAMENT ARHITECTURA

0726.138.984 adrian.gherman@sudrezidential.ro
014.jpg

Birdes Iulian

MANAGER SHOWROOM

0756.692.303 contact@quantummodules.ro
011.jpg

Ivan Razvan

MANAGER VANZARI

0722.969.283 ivan.razvan@sudrezidential.ro
Irina-Savu-Coordonator-de-Activitate-tel-0731.111.602-mail-irina@sudbroker.ro_.jpg

Irina Savu

DEPARTAMENT FINANCIAR

0731.111.602 irina@sudbroker.ro
Bogdan-Ivan-Cosmin-Secretar-General-telefon-0745.049.201-mail-bogdan@adiru.ro_-683x1024.jpg

Bogdan Ivan

DEPARTAMENT JURIDIC

0745.049.201 juridic@sudrezidential.ro
Gabriel Corjuc Manager Proiect

Gabriel Corjuc

Manager de Proiect

0768274844 gabriel.corjuc@quantummodules.ro
Cristina Tanase Inginer Departament Tehnic

Tanase Cristina

Inginer Departament Tehnic

0732011600 cristina.tanase@quantummodules.ro

Viziteaza prima expozitie permanenta de case modulare din Europa!

Accesul in showroom este gratuit pentru toti vizitatorii. Pentru a va asigura ca aveti parte de cea mai buna experienta si consultanta de specialitate, va rugam sa completati o scurta fisa de programare

Bulevardul 1 Mai 346 H, Comuna Berceni, Ilfov

Viziteaza prima expozitie permanenta de case modulare din Europa!

QUANTUM PREMIUM MODULES GROUP S.R.L., persoana juridica romana, cu sediul social in Comuna Berceni, Tarla 76, Parcela 3701/3/2, Sp. Com.1, Et. 1, jud. Ilfov, inmatriculata la Registrul Comertului sub nr.J23/3427/03.06.2021, identificator unic la nivel european ROONRC. J23/3427/03.06.2021, avand cod unic de inregistrare 44379012, din data de 04.06.2021, persoana juridica platitoare de TVA, conform certificatului de inregistrare in scopuri de TVA seria B, nr. 2019209, eliberat de ANAF la data de 20.05.2022, avand cod de inregistrare fiscala RO44379012


© Quantum Modules Premium Modular Building System – Toate drepturile rezervate

ANPC
Solutionarea online a litigiilor
Programeaza vizita in showroom